O FIRMIE

Sunrise jest firmą, która specjalizuje się w marketingu face to face. Firma wywodzi się z amerykańskiej korporacji DS – MAX, która jest jedną z największych firm marketingowych na świecie.

Na przestrzeni ostatnich lat sprzedaż face to face ewoluowała na międzynarodową skalę i stała się jednym z najbardziej skutecznych narzędzi sprzedaży produktów i usług. Specjalizujemy się w branżach: telekomunikacji, energetyki, usług finansowych.

Nasza oferta obejmuje również kreacje nowych marek np. wysokiej klasy kosmetyków, oraz dystrybucję produktów za pomocą wyspecjalizowanych grup sprzedażowych, outsourcing pracowniczy, przeprowadzanie ankiet sondaży, testów konsumenckich dla największych marek.

Kilkunastoletnie doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klienta sprawiło, że dziś jesteśmy prężnie działającą firmą i dla naszych partnerów pozyskaliśmy już łącznie kilka milionów zadowolonych klientów.

Największą siłą naszej firmy jiest wysoce zaawansowany system szkoleń, oraz motywacji, który stwarza realne możliwości awansu również osobą bez doświadczenia zgodnie z zasadą "od zera do managera".

Created by Stagraf